Një lëkundje tërmeti ka goditur vendin tonë.

Lëkundjet ishin me magnitudë 4.6 të shkallës rihter. Epiqendra ishte 10 km në verilindje të Lushnjes dhe thellësia e këtij tërmeti ishte 2 kilometra.

Lëkundjet u ndjenë edhe në Tiranë.
Ndërkohë EMSC e ka konsideruar këto lëkundje të nivelit 4.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP