Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 164 raste të reja, 51 të shëruar.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP