Ka ardhur momenti per tu organizuar dhe per te vepruar me metodikisht. Zhvillimi do vij megjithese ecuria duket e ngadalte apo me hapa jo te shpejte dhe kemi kohe te futemi ne thellesi te ceshtjeve apo situatave.

Do kuptojme sot se te gjitha shkojne drejt nje drejtesie karmike. Studimi dhe njohurite do japin me shume efekt gjate kesaj periudhe. Le te marrim persiper nje mision te rendesishem gjate kesaj periudhe. E rendesishme eshte qe do ja dalim mbane shprehet Meri.

Advertisements

Dashi
Mund te hapet nje mundesi bisedash e takimesh konstruktive ne lidhje me punen dhe me ceshtje te rendesishme te karrieres. Vendimet do jene te mira dhe afatgjata si planifikime

Demi
Do jete nje moment ky i tanishmi ku do arrini te qetesoni jeten tuaj personale dhe te vazhdoni perpara me projektet tuaja jashte ose brenda vendit

Binjaket
Mund te lini nje takim pune apo nje ceshtje investimi e shitblerje ne diten e sotme, do keni avantazhin e plani te suksesshem dhe te nje aprovimi

Advertisements

Gaforrja
Pavaresisht perballjeve te medha sot eshte dita te gjeni nje pike mbeshtetje te mire dhe te dilni ne breg pa u lagur. Do arrni nje bashkepunim te suksesshem

Luani
Mund te bashkepunoni me sukses ne ceshtjet ekonomike duke pare fitime ne diten e sotme dhe ne rast se bashkepunoni me dike qe ju lidh edhe jeta personale do arrini akoma me shume

Peshorja
Mund te behet realitet nje enderr per te blere nje shtepi toke apo prone qe e keni pasur shume te nevojshme gjate ketyre viteve. Do merrni nje kreditim te mire

Akrepi
Bashkepunimet me jashte do jene shume te suksesshme dhe do arrini ta ngini nivelin e punes tuaj ne nje stad me te larte dhe pritshmerite do jene me te medha

Shigjetari
Ekonomia dhe puna do jene ne nje moment shume pozitive duke hartuar plane te mira dhe do keni nje propozim pune i cili do ju hap rruge per karriere

Bricjapi
Dita e sotme do jete nje dite ku do kuptoni qe e drejta juaj nuk duhet te rrezikoj apo neglizhoj te drejten e te tjereve. Do vendosni nje ekuiliber ne fitimet e se ardhmes

Ujori
Me ne fund do shtroheni ne nje projekt korrekt pune dhe do kerkoni nje kontrate afatgjate ne menyre qe te keni mundesi te ringriheni nga pasiguria ekonomike. Kujdes ne jeten personale ka paraskena

Peshqit
Mund sot te mbeshteteni tek nje mik apo shok ose te besoni tek nje qellim pasi ka ardhur momenti qe pas shume endrrash njera te behet realitet.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP