Fotoja e tyre është publikuar nga Ina Kollcaku, konkurente në emisionin “Përputhen” dhe siç lexohet në shkrimin e saj, ishte deputeti ai që iu mundësoi takimin dy vajzave.

TIRANE– Deputeti Halit Valteri, i cili është edhe pjesë e partisë Lëvizja Demokratike Shqiptare është takuar me Brisilda Rroku, vajzën që është bërë e njohur ditët e fundit nga videot e publikuara në ‘Tik Tok’ ku shihet duke u dhu.nuar nga Margarita Gjoni.

Advertisements

Fotoja e tyre është publikuar nga Ina Kollcaku, konkurente në emisionin “Përputhen” dhe siç lexohet në shkrimin e saj, ishte deputeti ai që iu mundësoi takimin dy vajzave.

Brisilda akuzohet nga Margarita se i ka prishur lidhjen e saj me ‘Nojën’, dhe këto akuza u dokumentuan në tre video të cilat u bënë menjëherë virale.
Brisilda Rroku, personazhi kryesor i fenomenit “Noja” ka dhënë një intervistë për jetën e saj në studion e Shqipëria Live. Në fjalën e saj, ajo ka treguar se është ndjerë e kër.cënuar dhe diskriminuar, duke bërë me dije se një impakt të madh kanë pasur edhe rrjetet sociale.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP