Një nënë e dy fëmijëve ka zbuluar se njerëzit e ngatërrojmë me vajzën e saj 21-vjeçare. Sonia Magnier, 40 vjeçe nga Irlanda ka treguar se njerëzit mendojnë se ato janë motra dhe jo nënë e bijë.

Jo vetëm që dyshja magjepsëse duken si motra, por ato kanë edhe një marrëdhënie mjaft miqësore me njëra-tjetrën.

Advertisements

Sonia, e cila u martua sërish vitin e kaluar, shpjegoi: “Gjithmonë na pyesim nëse jemi motra. Unë dhe Renee kemi një marrëdhënie të shkëlqyer”.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP