Ky është horoskopi për ditën e dielë, 13 shtator 2020. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Advertisements

E diela fillon pak e përgjumur, por më pas forca dhe energjia kthehen pasdite. Mbrëmja do të jetë shumë e vlefshme për sa i përket ndjenjave.

Kontaktet favorizohen në këto 24 orë. Nëse po kaloni një histori të komplikuar, jini të kujdesshëm, veçanërisht në pjesën e dytë të shtatorit.

Demi

Advertisements

Ju mund të ndiheni paksa të hutuar në pjesën e dytë të së dielës, 13 Shtator. Prandaj, duhet pak kujdes, veçanërisht nëse ka diçka për të diskutuar në ndjenja dhe në familje ose diçka që nuk mund ta kuptoni mirë.

Përgjegjësitë e reja kanë të bëjnë me familjen, kjo ndoshta peshon edhe më shumë sesa pritej dhe gjithashtu përfshin shpenzime më të mëdha për shtëpinë.

Binjakët

Që në momentin kur Mërkuri filloi këtë ndikim të rëndësishëm në shenjën tuaj, ju nuk keni mungesë të krijimtarisë dhe fatit edhe në vendin e punës.

Në përgjithësi, tani keni mundësinë të shfrytëzoni sa më mirë idetë që ju vijnë në mendje në këtë kohë.

Gaforrja

Ndryshoni pozicionin tuaj për një çështje të kontestuar shumë. Rryma e mendimit është kthyer dhe ju nuk doni të kapeni në rrymat e kryqëzuara.

Luani

Të vërtetat e shëmtuara vazhdojnë të shfaqen, por kurrë nuk keni pritur që ato të jenë kaq inkriminuese.

Virgjëresha
Nëse çështjet private po hyjnë në punë, shkrimet janë në mur. Ju duhet më shumë produktivitet.

Peshorja

Thuaj lamtumirë fiksimit dhe vlerësoni momentin. Në punë mund të merrni oferta që nuk duhet t’i refuzoni.

Akrepi

Ju thatë se do të largoheshit nëse gjërat do të arrinin një pikë të caktuar, por duhet të mendoni përsëri. Ajo që kishte kuptim atëherë do të ishte katastrofike tani.

Shigjetari

Dita do të jetë e favorshme, por nëse duhet të bëni një takim në dashuri, situata do të jetë edhe më mirë të dielën. Mundohuni që të mbani nën kontroll nervozizmin.

Bricjapi

Dikush që ishte në arrati tani është kthyer. Është mirë që jeni pak diplomat.

Jini të lumtur kur e shihni dhe ai do të bëjë të njëjtën gjë.

Ujori

E diela do të jetë nën ritmin e duhur, por nga java në vijim, mund të hasni në probleme me paratë. Ndiheni të lodhur, ndaj mbani larg personat që ju mërzisin.

Peshqit

Ju jeni tepër të përqendruar në gabimet dhe jo sa duhet në të drejtat. Nëse vërtet dëshironi një rezultat më pozitiv, merrni një qasje më rehabilituese. /k

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP