U duk pranë kalimit tek Juventusi, por e ardhmja e Luis Suarezit mund të marrë një rrjedhë tjetër. Sipas “TV3”, sulmuesi uruguajan mund të qëndrojë tek Barcelona.

Sipas medias në fjalë, edhe trajneri Koman do e shikonte me sy të mirë qëndrimin e Suarezit. Ndoshta ky vendim ka ardhur pas qëndrimit të Mesit tek Barcelona, pasi të dy sulmuesit janë shokë të ngushtë.

PANORAMASPORT.AL

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP