Humb betejen me koronavirusin mesuesi 44-vjecar nga Pogradeci.

“News 24” raporton se vik tima ishte mësues në fshatin Hudenisht të Pogradecit, ndërsa ishte infektuar me virusin e rëndë në Ohër, teksa ishte me pushime.

Advertisements

Mesohet se Leonard Xhemollari, 44-vjeçari kishte rezultuar pozitiv tri javë më parë dhe ishte shtruar në Spitalin Infektiv, ndonëse nuk kishte sëmundje të tjera, ndërsa sot mësohet se e ka humbur betejën me Covid-19.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements