Një aksident i rëndë i shumëfishtë ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Tiranë – Elbasan.

Mësohet se 5 makina janë përplasur me njëra –tjetrën.

Advertisements

Sipas burimeve të “News 24”, për pasojë e këtij aksidenti, ka edhe të plagosur.

Gazetari Kelmend Baçi raporton për “Balkanweb” se dyshohet se në aksident janë plagosur 4 persona.

Dy pasagjerët që kanë qenë në sediljet e pasme, janë në gjendje më të rëndë për jetën./balkanweb

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP