Detaje të reja kanë dalë nga ate ntati i djeshëm në Tiranë, ku mbeti i pl agosur Preng Gjini.

Mësohet se ky i fundit ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Traumës.

“Preng Gjini është në gjendje të qëndrueshme. Ka kaluar rrezikun për jetën”, thonë burime nga spitali i Traumës.

vijon..

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP