Gala, vajza e talentuar e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar vendin e parë në “The Voice Kids” në Belgjikë mbrëmjen e djeshme.

Ajo erdhi në finale me këngët e famshme “Goodbye Yellow Brick Road” nga Elton John dhe “Make You Feel My Love” nga Adele, duke mahnitur me zërin e saj të vecantë.

Advertisements

Ditën e sotme, Gala ka publikuar këngën e saj të parë që titullohet “Contagious” dhe është nën emrin e label-it më të njohur në botë, Universal Music.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP