-“Mbreti i Instagramit”Dan Bilzerian është parë në brigjet e Durrësit me jahtin e tij super luksoz së bashku me vbajzat të cilat asnjëherë nuk e lejnë vetëm. Duket se pas këtij udhëtimi Dan ka vendosur që të ketë vajza të reja në ‘haremin’ e tij.

Ai sapo ka përfunduar redaktimin e librit të tij të gjashtë, ndaj ka vendosur të bëjë një festë të madhe. Por edhe dy prej ndjekësve të tij do të kenë mundësinë të marrin pjesë në festën e tij me një numër të madh femrash, nëse ndiqen hapat e rekomanduara.

Këtë e ka bërë vetë të ditur vetë ai në Instagram.

“Sapo përfundova redaktimin e librit tim të gjashtë. Unë do të zgjedh dy prej jush që të merrni pjesë në festë dhe do ju jap nga 5 mijë dollarë, plus 1 mijë kopje të librit të nënshkruar. Thjesht klikoni në Linkun tim në Bio, është falas. Nuk janë gjepura”, shkruan Dan përkrah fotos ku shihet i rrethuar me shumë vajza tërh eqëse.

Nëse keni dëshirë t’i bashkoheni festës së Dan Bilzerianit oferta është akoma e vlefshme.

Dan është një ndër njerëzit më të pasur në botë i cili zotëron pafundësi pronash, vilash, një mega-Jaht, avion privat e mbi të gjitha ka pranë vajza super se xy.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP