Është ky komenti që ka spikatur në foton e liderit botëror Edi Rama me Presidentin e Turqisë Reycep Tayip Erdogan. Fotoja është postuar nga vetë Rama, teksa ndër komentet e shumta, ka rënë në sy ai më thumbuesi. “Thuaji të të mësojë se nuk falet deti”,-i ka replikuar një qytetar shqiptar.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements