Rezarta Shkurta, një nga personazhet më të komentuara në rrjete sociale, është shumë aktive me postime kryesisht profesionale, por edhe familjare.

Ajo ka publikuar para pak orësh një video shumë interesante në Instagram, teksa shihet e veshur si sirenë, duke notuar nën ujë.

Advertisements

“Në ujë, vendi ku jam rritur”, shkruan ajo krahas postimit.

Ish-këngëtarja Shkurta, tashmë biznesmene, shpeshherë është përfolur për reagimet e saj pro kohës së komunizmit apo dhe vetë Enver Hoxhës, duke qenë se është martuar me nipin e diktatorit, Ermal Hoxha.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP