Ka ndërruar jetë prej Covid-19 në spitalin infektiv, pedagogu Llambro Filo në moshën 78-vjeçare.

Fino ishte i shtruar prej disa ditësh në spitalin infektiv dhe nuk ka arritur ta fitojë luftën kundër Covid-19.

Advertisements

Filo, ishte pedagog në Universitetin e Tiranës por edhe autor i shumë librave historik dhe teksteve shkollore./dosja

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements