Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar zëvendësimin e Ministres së Arsimit, Besa Shahini me deputeten e PS-së Evis Kushi.

Rama ka shprehur vlerësimet për Shahinin duke shprehu keqardhje për largimin e saj pas mbarimit të mandatit.

Advertisements

Në vend të Ministres Shahini do të emërohet Evis Kushi.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP