Kamioni përp laset me një makinë në aksin Burrel-Klos, raportohet për disa persona të plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në hyrje të një ure një kalimshe.

Ambulanca dhe policia kanë shkuar në vendngjarje.

Dyshohet se shkak i aksid entit është bërë shpejtësia me të cilën udhëtonin mjetet.

Mësohet se në këtë aks, trafiku i makinave ka arritur deri në 3 km.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP