Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha e cila tashmë jeton dhe ndjek karrierën profesionale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës tregon herë pas here se nuk e harrron vendin prej nga vjen.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe një pjesë e konsiderueshme e fansave të saj janë shqiptarë.

Advertisements

Këngëtarja sëfundmi publikoi një video në InstaStory, ku shihet bashkë me tezen e saj, teksa kujdesen për kopshtin në shtëpinë e këngëtares në Los Angelos.

Në video vihet re komunikimi mes tyre, shpeshherë është në shqip, dhe Bebe Rexha dëgjohet duke thënë ‘gjynah’ për bimët e vyshkura. Këngëtarja dibrane nuk i harron zakonet shqiptare, pavarësisht se është rritur larg Shqipërisë e me kulturën amerikane.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP