Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë.

Mësohet se janë 3 persona të cilët kanë mbetur të pla gosur nga aks identi.

Advertisements

Jane perpla sur nje ‘Benz’ dhe nje furgon.

Nga personat e pla gosur, mësohet se një grua 27 vjeçe ndodhet në gjendje të rëndë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP