Aktorja bukuroshe Arjola Demiri është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria, të cilat marrin komente të shumta nga ndjekësit.

Së fundmi, Arjola i ka bërë të gjithë të qeshin me një postim. Ajo ka publikuar në Instagram një foto, duke zbuluar njëkohësisht dhe “mendimet” e saj.

“Shtëpia rrëmujë, 2 lavatriçe për të larë, 4 kosha për të hekurosur, pjatat kapic, dhe shih sa bukur dal në foto- mendime”, ka shkruar aktorja me të qeshura.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP