Miliarderi John McAfee ka përfunduar në prangat e policisë norvegjeze, pasi zgjodhi të vendoste në fytyrë një maskë aspak të zakonshme.
Në vend të maskave të certifikuara, ai doli në rrugë me të brendshme grash. Me to kishte mbulur hundën dhe gojën, si një masë për t’u mbrojtur nga virusi.
“Insistoj se është me e sigurta e mundshme dhe refuzoj të vendos diçka tjetër në të mirë të shëndetit tim”, shkroi miliarderi 74-vjeçar në Twitter.

Autoritetet kishin ndaluar edhe bashkëshorten e tij.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements