Moderatorja Luana Vjollca ka dalë për të shijuar një drekë së bashku me motrën e saj, Marinën. Kjo e fundit e ka filmuar moderatoren duke konsumuar ushqim aziatik me ndihmën e shkopinjëve duke i publikuar pamjet në rrjete sociale.

Në videot e saj në Instastory, Luana në një moment i vendos shkopinjtë në hundë dhe më pas merr një sushi dhe e ha. Ndërkohë gjithë kohën Marina flet dhe tregon dashurinë e të motrës për ushqimin.

Advertisements

BISEDA MES TYRE:

Marina Vjollca: Hundën do hashë.
Luana Vjollca: Jo!

Marina Vjollca: Po ha mos ki turp. Që ta dini ju Luana ha shumë. Po ku i shkon shëndeti thoni ju?

Advertisements

Mesa duket ka qënë Marina ajo që ia ka marrë mendjen me fjalë Luanës dhe kjo e fundit nuk e ka vënë re gjestin që ka bërë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP