Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda është një nga vajzat më të njohura të showbiz-it shqiptar, që njihet për format e saj sek si.

Herë pas here ajo poston foto të ndryshme, të cilat i ndan me ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një video në ‘Intagram’, ku shihet e veshur me bi kini në pishinë.

Ada na ka treguar edhe një herë superformat e saj. Në videon e publikuar bien në sy të pasmet ‘bom bastike’.

Në postim nuk kanë munguar edhe komentet e shumta.

View this post on Instagram

🍍

A post shared by ADA DEDA (@adadedaa) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP