Detaje të reja kanë mësuar për vr asjen që tro nditi sot bashkinë e Vaut të Dejës. Sipas informacioneve të deritanishme mësohet se Gjin Ndoji është gjetur i vr arë me plu mb në kokë.

Dyshimet e para janë se ai mund të jetë ekze kutuar për gj akmarrje, pasi vikt ima rezulton se ka precedentë penal të mëparshëm. Po ashtu mësohet se mjeti pranë të cilit është gjetur i vd ekur Ndoji, e kishhte marrë me qira pak ditë më parë

Në vendngjarje policia gjeti katër gëzhoja kalla shnikovi, ndërsa rreth një kilometër larg u gjet një automjet i shkrumbuar, që dyshohet se është përdorur nga autori, apo autorët.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP