Moderatorja sportive, Vilma Masha, u bë nënë për herë të parë në muajin dhjetor, duke sjellë në jetë një vajzë.

Gjatë kësaj periudhe ajo ka qenë shumë e rezervuar në publikimin e fotove.

Moderatorja e mori veten menjëherë pas lindjes dhe në më pak se një vit arriti format e saj perfekte trupore që ia kanë zili të gjithë.

Së fundmi moderatorja ka ndarë një foto me njekësit e saj nga bregdeti. Ajo ka pozuar me bikini dhe na tregoi edhe një herë format trupore perfekte.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP