Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Shkodër.

Një person është gjetur i pajetë në rrugë në Vaun e Dejës, 30-vjeç.

Mësohet se vi ktima është Gjin Ndoji dhe dyshohet se është vr arë me a rmë zjarri.

Vik tima e ka marrë pl umbin në kokë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP