Shumë tifozë të Barcelonës janë mbledhur në afërsi të stadiumit “Camp Nou” për të protestuar kundra largimit të Messit nga ekipi i tyre i zemrës. Tifozët shfaqen të revoltuar dhe kërkojnë largimin e drejtuesve të klubit me qëllimin e vetëm që Messi të qëndrojë në Barcelonë.

Nën thirrjet “Messi qëndro”, tifozët kanë mbushur ambientet në afërsi të stadiumit “Camp Nou”.

Advertisements

Kujtojmë se Messi është shprehur publikisht për largimin e tij nga ekipi spanjoll dhe përflitet se është shumë afër transferimit te Manchester City.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP