Pavarësisht situatës së koronavirusit LRI si çdo vit është mbledhur në kampin në Jalë.

Pikërisht në këto pushime nuk ka munguar as kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e cila ka vendosur të zh vesh kostumin zyrtar dhe të veshë përparsen e të gatuajë dhe pastrojë.

Advertisements

Në një video që po qarkullon në media Kryemadhi shfaqet mes të rinjve duke gatuar, kërcyer, kënduar dhe larë enët.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements