Aktorja Rudina Dembacaj humbi para disa javësh të atin dhe ende po e v uan dh imbjen e vd ekjes së tij. Këtë e ka treguar me anë të statuseve shumë të shpeshta në rrjetet sociale. Ditën e sotme Rudina ka zgjedhur të shkruajë disa fjalë për të atin e ndjerë: “Dmth…unë nuk do të prek më? Nuk do të puth më? Nuk do të qesh më, me humorin tënd? Ska ndal ba, sk andal”.

Këto fjalë prekëse Rudina i ka shoqëruar me një foto në prehër të babait të saj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP