Deputeti Elio Hysko është shëruar nga koronavirusi. Pas tamponit të bërë, deputeti i PS-së ka rezultuar negativ.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, lajmin e ka bërë të ditur moderatori dhe këngëtari i njohur, Turjan Hysko.

“Nuk ma merrte mendja që do të gëzohesha kaq shumë kur të më etiketonin vëllain si ‘negativ'”, shkruan moderatori.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP