Rezarta Shkurta ëshë një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, dhe pse kohët e fundit nuk ka qenë shumë pranë muzikës.

Së fundmi ajo ka hapur arkivat dhe ka ndarë me ndjekësit një foto të sajën, vite më parë, kur ishte 18 vjeçe.

“18 vjeç. Seti i parë artistik”, shkruan ajo mbi foton e mëposhtme.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP