Prej vitesh Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë shoqe të ngushta. Dy moderatoret i shohim kudo bashkë, si në përditshmëri ashtu dhe gjatë pushimeve.

Si rrjedhojë, ato dinë çdo ves dhe çdo të mirë të njëra-tjetrës.

Advertisements

Së fundmi, me anë të një postimi në rrjete sociale, Arbana ka zbuluar një ves të saj, i cili lidhet me të qenurit vonë.

“Shenja e demit është gjithmonë vonë, ndaj i duhet përpjekje për t’u përmirësuar”, shkruhet mes të tjerash në postim.

Moderatorja ka etiketuar Xhemin, e cila siç duket i vuan më së shumti vonesat e saj. “E paska fajin shenja”, ka shkruar Arbana krahas fotos.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP