Çifti më i përfolur i momentit duket se janë shumë të dashuruar dhe herë pas herë postojnë foto e video së bashku në rrjetet sociale.

Së fundmi, një veprimi pazakontë i futbollistit ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Advertisements

Teksa modelja po punon për një set të ri në Cappadocia të Turqisë, ajo publikoi video në rrjetet sociale e veshur me fustan nusërie.

Oriola Marashi duket se ia ka “marrë mendjen” Eros Grezdës me fustanin e bardhë, pasi ai e ka postuar në Instagramin e tij.

Futbollisti e shoqëroi videon me këngën “Un amor” të Gipsy King.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP