Qytetarët mesa duket nuk duan t’ja dinë për Covid-19, mjafton të kërcejnë e kënaqen nën ritmin e muzikës.

Në rrjete sociale, Instgram, shumë të rinj kanë publikuar sot foto dhe video gjatë koncertit të Noizyt në një nga klubet e bregdetit shqiptar.

Nga pamjet shihet që qytetarët nuk mbajnë as distancë e as maska, por kërcejnë ashtu afër njeri-tjetrit, duke menduar se shkuma do shërbejë si dezinfektant.

Noizy vijon koncertet me ‘Schiuma party’, qytetarët nuk pyesin për Covid-19, të ngjeshur njeri me tjetrin pa maska (VIDEO)
Publikuar tek: FCB-BOMB, më 20:27 01-08-2020
Noizy vijon koncertet me ‘Schiuma party’, qytetarët nuk pyesin për Covid-19, të ngjeshur njeri me tjetrin pa maska (VIDEO)

Koncerti i Noizyt
Qytetarët mesa duket nuk duan t’ja dinë për Covid-19, mjafton të kërcejnë e kënaqen nën ritmin e muzikës.

Në rrjete sociale, Instgram, shumë të rinj kanë publikuar sot foto dhe video gjatë koncertit të Noizyt në një nga klubet e bregdetit shqiptar.

Nga pamjet shihet që qytetarët nuk mbajnë as distancë e as maska, por kërcejnë ashtu afër njeri-tjetrit, duke menduar se shkuma do shërbejë si dezinfektant.

Kjo nuk është hera e parë që të rinjtë shihen duke mos respektuar masat anti-covid në koncertin e këngëtarit të njohur.

Kujtojmë që sot ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu i bëri apel gjithë të rinjve se duhet të shmangin festat dhe grumbullimet pasi po bëhen shkaktarë të përhapjes së infeksionit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP