Me ardhjen e stinës së verës, të gjithë janë “sulur” drejt bregdetit për të kaluar temperaturat e nxehta.

Sigurisht që në bregdet nuk kanë munguar as “VIP-at”, një ndër to është edhe këngëtarja e njohur Enca.

Ajo është filmuar teksa tenton që të hipë mbi një skaf, dhe disa persona të tjerë pas saj e ndihmojnë që të ‘zbarkojë’ në bord.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP