Moderatoja e njohur Alketa Vejsiu, ka shume kohe qe poston foto nga plazhi e duket se gjithe veren e ka kaluar ne Jug te vendit.

Por mesa duket, ska faj, ajo ka shtepine e saj ne Dhermi.

Advertisements

Teksa se fundmi ka publikuar pamje nga kopshti gjigant, i cili është plot gjelbërim dhe pemë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP