Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Tashmë çiftin e shohim më të lumtur dhe të dashuruar se kurrë dhe një copëz nga dashuria e tyre e ndajnë dhe me fansat në rrjetet sociale.

Aktori i humorit ka ndarë disa foto shumë të bukura nga darka romantike me të dashurën e zemrës dhe krahas ka zbuluar dhe formulën e dashurisë.

“Ti qesh, unë qesh, kështu funksionon”, shkruan ai krahas fotove. Sigurisht krahas këtij përshkrimi nuki mund të mungonte komenti i Jonidës e cila shkruan: “Ne qeshim e qajmë bashkë o zemër”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP