Arbana Osmani eshte nje nder moderatoret me te dashura per publikun.

Ajo konfirmoj se eshte ne pritje te embel dhe lajmin e shtatezanise moderatorja e dha permes nje postimi ne Instagram teksa uronte partnerin per ditelindje.

Por bashke me partnerin e saj Eduart Grishaj jane treguar shume te rezervuar per detajet e tjera rreth shtatezanise.

Se fundmi ajo ka postuar nje foto ne rrjetin social ‘Instagram’ ku shfaqet ne plazh. Detaji qe bie ne sy eshte barku i rrumbullakosur.

Moderatorja po shijon pushimet anes detit dhe pritjes se embel po i vjen fundi dhe per pak kohe pasi Arbana tha se veren do e kaloj ne maternitet.

Mund te themi me plot bindje se duket shume bukur me kete nur shtatezanie.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP