Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë rreth 1 muaj e gjysmë më parë dhe aktorja ka një trup për të pasur zili.

Ajo ka rikthyer në formë trupin e saj menjëherë pas lindjes duke i lënë të gjithë me gojë hapur.

Së fundmi, aktorja pozoi me bikini duke vënë në pah linjat e saj elegante.

Jonida Vokshi pozoi në një ballkon me pamje nga deti ndërsa në plan të parë vuri të pasmet seksi.

Komplimentet për ishin të shumta nga miq, kolegë dhe fansa, por komenti i bashkëshortit të saj ra në sy.

“Kush është kjo,”- shkroi Besnik Krapi.

Aktorët janë prindër të një vajze, që e quajtën Emi, e cila erdhi në jetë më 18 qershor.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP