Detaje të reja kanë dalë nga vr asja e 30-vjeçarit, Gjin Ndoji në fshatin Shkjezë të Vaut të Dejës. Burimet bëjnë me dije se vik tima mbante dy identitete, Gjin Ndoji dhe Gjin Boriçi. Nuk dihen ende detaje për të shkuarën e tij.

Sakaq mësohet se pranë trupit të pajetë të të riut është gjetur dhe automjeti tip BMW luksoze, me të cilin po udhëtonte. Në këtë zonë nuk ka kameria sigurie apo nuk është një rrugë shumë e populluar, çka mendohet se ka qenë një ate ntat i mirëmenduar.

Trupi i pajetë i vikt imës u gjet mëngjesin e sotëm nga banorët e fshatit Shkjezë. I riu është qël luar me një pl umb në kokë. Banorët lajmëruar policinë, e cila ndodhet në vendin e ngjarjes.

vijon…

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP