Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë në Rrugën e Kombit i mori jetën dy të rinjve, pasi makina me të cilën udhëtonin u përplas me trafiknadërsen.

Në vendin e ngjarjes humbi jetën Shpëtim Manaj, ndërsa në Spitalin e Tra umës në Tiranë më pas ka ndërruar jetë dhe Klisman Uka, 27 vjeç.

Nga aksidenti shpëtoi vetëm shoferi i makinës, i cili është jashtë rrezikut për jetën.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP