Greg Rama, djali i kryeministrit të vendit ka festuar dje ditëlindjen. Gregu mbush 30 vjeç dhe deri më tani ai nuk ka zgjedhur të postojë foto apo video rreth kësaj dite të veçantë.

Edhe pse në media atij nuk i pëlqen të ndajë copëza nga e përditshmja e tij, herë pas here Gregu zbulon detaje, por duket se këtë 30 vjetor ai ka preferuar ta festojë larg mediave sociale.

Ajo që ka munguar gjithashtu ditën e sotme ka qenë edhe një urim publik nga babai i tij, kryeministri Rama.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP