Djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Gregu, ka dhënë një mesazh prekës pas ndarjes nga jeta të gjyshës së tij, Aneta Rama.

Me një foto bardhë e zi, ku shfaqen të dy të qeshur, teksa ai i tregon diçka në telefon, Gregu ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale mesazhin e ndjerë për gjyshën.

‘Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të l uftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe”, shkruan Gregu.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP