Genard Hajdini një djalë mjaf i shkolluar dhe i shkathët ka zgjedhur që të bëjë famë përmes videove që ai hedh shpesh në “Instagram”.

Deklaratat e humori i tij bëhen shpejt virale nëpër rrjetet sociale dhe shpesh kthehet edhe në meme.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në një intervistë për emisionin “Ora Verore” në RTV Ora.

Ndër të tjera ai ka folur edhe për jetën e tij personale. Genardi është shprehur se nuk është në një lidhje dashurie prej 3 vitesh dhe tani për tani ka vetëm të motrën.

Gazetari: A ke t’i një jetë personale dhe kur ke planifikuar për të patur një familje se nuk do rrish gjithmonë me Sonidën (motrën).

Genard Hajdini: Laj thaj motrën kam. Tashi për tashi, po një grua duhet, nje danoçe, një trime një garipe.

Gazetaria: Kur ka qenë lidhja e fundit që ke pasur?

Genard Hajdini Para 3 vitesh. Ishim në një marrëdhënie 4-5 vjeçare, nuk u puqën disa gjëra kështu që na rrëshkiti nga duart, na iku prej shalësh.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP