Ajo është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare. Sigurisht dhe një nga më të talentuarat.

Me hitin e njohur ‘Bon Bon’ theu rekord duke arritur miliona klikime, si askush këngëtar shqiptar më parë. Bëhet fjalë për Era Istrefin, motrën e këngëtares së njohur Nora Istrefi.

Era nuk është shumë aktive në rrjete sociale, por kur poston të gjithë i mbajnë sytë tek fotot e saj. Është shumë simpatike dhe sen suale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në Instagram, me bikini blu ku ka nxjerr në pah trupin elegant dhe linjat perfekte. Në foton e dytë të pasmet janë në plan të parë.

Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta, si nga kolegët dhe nga fansat e saj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP