Ndërron jetë nga Covid mjeku pneumolog Anibal Byberi.
Mësohet se mjeku pneumolog u paraqit dje në spitalin COVID2 në gjendje të rëndë shëndetësore.

Nuk dihet ende se prej sa ditësh mjeku ishte i prekur nga koronavirusi

Byberaj ka qenë mjek në Tropojë, ka mbajtur dhe postin e drejtorit të spitalit të Tropojës, duke iu shërbyer qindra qytetarëve.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP