Muzikanti korçar Ilir Tasellari është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 50 vjeçare, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Lajmin e ka bërë të ditur këngëtari Devis Xherahu, i cili ka shprehur hidhëruimin për largimin e parakohshëm nga jeta të muzikantit.

Advertisements

“Nuk dua ta besoj qe ti u largove kaq shpejt,buke e vjeter, kemi ndare kaq aktivitete dhe festa familjare bashke, kaq ore provash per tu bere keta qe jemi sot,Lamtumire miku im Ilir Tasellari.. jam i bindur qe ti do prehesh ne paqe..”, shkruan Xherahu në postimin e tij.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP