Një shqiptar ka h umbur jetën në një ak sident mbrëmjen e djeshme në Pesaro të Italisë.

18-vjeçari ka gjetur vd ekjen pasi ka përp lasur motorin pas shtyllës.

Advertisements

Ai është Rusjon Kercuku ndërsa nga mediat vendase bëhet e ditur se i riu lindi dhe u rrit në Itali.

I riu punonte kamarier në një hotel në Cattolica dhe në momentin kur ka ndodhur ak sidenti fatal ishte duke u kthyer nga puna.

Ai mori pl agë të rënda në kokë të cilat i shkaktuan vd ekjen e menjëhershme.

Advertisements

Kercuku ishte student i vitit të katërt në Bramante dhe jetonte në Libertà në Vallefoglia ndërsa prej disa muajsh kishte bërë 18 vjeç.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP