Foto ilustruese
Një person ka ndërruar jetë në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Burrel, si pasojë e një aks identi me makinë.

Sipas Policisë, rreth orës 21.50 në qytetin e Burrelit, shtetasi A. D., 29 vjeç duke drejtuar automjetin e tij ka aksi dentuar shtetasin D.D., (këmbësor), ku për pasojë ka humbur jetën. Drejtuesi i mjetit ndodhet ne Komisariat për veprime të mëtejshme.

Ndërkohë, grupi i hetimit ka shkuar menjëherë në vendngjarje pas aksi dentit dhe ka mbledhur provat e nevojshme për zbardhjen e saj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP