Dy persona janë plagosur në Shkodër me armë zjarri.

Sipas informacioneve, janë plagosur dy persona. Ata janë transportuar me urgjencë në spital, por akoma nuk dihet gjendja shëndetësore e tyre. Policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbuluar rrethanat e ngjarjes./shqiptarja

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP